UBYTOVANIE, STRAVOVANIE

SKI CENTRE LEVOČA, s.r.o. má k dispozícii ubytovacie kapacity priamo v stredisku a jeho okolí, ktoré sú v prevádzke celoročne a sú vhodné aj na usporiadanie rôznych školení, skupinových či detských zájazdov.

CENNÍK UBYTOVANIA

dvojposteľováprístelkaapartmám
LETNÁ SEZÓNA (1.4 - 20.12)34.oo €1o.oo €67.oo €
TOP SEZÓNA (21.12 - 10.1)5o.oo €13.oo €1oo.oo €
ZIMNÁ SEZÓNA (11.1 - 31.3)4o.oo €12.oo €83.oo €

ONLINE OBJEDNÁVKA

Cena nezahrňa ubytovací poplatok vo výške o.5o€/osoba/noc, pre osoby nad 15 rokov.
Detí do 3-rokov ZDARMA (bez nároku na lôžko).
Skupiny nad 20-osôb 10% ZĽAVA.
Cenník je platný od 01.06.2010

UBYTOVANIE - PENZIÓN SKI CENTER

Penzión sa nachádza priamo pod svahmi lyžiarskeho strediska v malebnom prostredí Levočských vrchov a ponúka ubytovanie v komfortne zariadených izbách.

K dispozícii je sedem 2-lôžkových izieb (v každej izbe možnosť prístelky), t.j. celková kapacita penziónu je 21 lôžok (vrátane prísteliek).

Všetky izby sú vybavené farebným televízorom so satelitným pripojením, rádiom a vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC). K zlepšeniu podmienok tiež slúži vybavená kuchynka.

UBYTOVANIE - Penzión Polianka, Romančina a Skalka

Penzióny sú vzdialené cca. 600 m od strediska s nádherným výhľadom na lyžiarske svahy a prekrásnu okolitú prírodu. V každom z týchto penziónov je celková kapacita 27 lôžok (vrátane prísteliek).

Prízemie ponúka k dispozícii vybavenú kuchynku a tri 2-lôžkové izby, v každej s možnosťou prístelky.

Na prvom poschodí sa nachádzajú dve 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky a dve 2-lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek. Všetky izby sú vybavené farebným televízorom so satelitným pripojením, rádiom, rýchlo-varnou kanvicou a vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC).

Priestranný 2-izbový apartmán je umiestnený na 2. poschodí. Spoločenská izba je vybavená farebným televízorom so satelitným pripojením, rádiom, kozubom a sedacou súpravou s dvoma rozkladacími kreslami, slúžiacimi aj ako prístelky.

Nachádza sa tu tiež kuchynský kútik s chladničkou a rýchlo-varnou kanvicou. Apartmán má tiež vlastné sociálne zariadenie, a to kúpeľňu so sprchovacím kútom a zvlášť WC. Apartmán a izby na prvom poschodí majú priestranné balkóny.

STRAVOVANIE

Ubytovaní hostia

10% zľava zo všetkých jedál
30% detí do 12 rokov

Skupiny nad 20 osôb - jednotné menu

Stravovanie - osoba a deňraňajky obed večera
Dospelý 3.oo € 5.oo € 4.oo €
Deti do 12 rokov 2.2o € 3.5o € 2.9o €

Možnosť stravovania v štýlovej reštaurácii, umiestnenej vedľa penziónu SKI Centre.


Ubytovaným hosťom tu naservírujeme stravu podľa požiadaviek – od samostatných raňajok až po plnú penziu.

Reštaurácia môže poslúžiť aj na usporiadanie rôznych osláv, svadobných či iných hostín, ale aj firemných akcií, kongresov, školení či pracovných stretnutí. K spríjemneniu pobytu slúži aj vonkajšie posedenie s krbom.